Hétvégi Sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

január 27., szombat:
——————–

Atlétika
Nyílt nemzetközi verseny (Budapest, BOK-csarnok) 13.30

Jégkorong
Erste Liga, középszakasz, alsóház:
Fehérvári Titánok-ASC Corona Brasov (román) 17.30

Kézilabda
– Női NB I: Érd HC-Alba Fehérvár KC 18.00 Siófok KC-Békéscsaba 18.00 Dunaújvárosi Kohász KA – GVM Europe-Vác 20.15

Kosárlabda
– Férfi NB I:
Egis Körmend-Kaposvári KK 18.00
MAFC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Pécsi VSK-VEOLIA – Atomerőmű SE 18.00
Szolnoki Olaj KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Sopron KC – KTE-Duna Aszfalt 19.00
– Női NB I:
BEAC Újbuda-VBW CEKK Cegléd 15.00
Sopron Basket-CMB CARGO UNI Győr 16.15
Aluinvent DVTK Miskolc – MTK-Budapest 17.30
PINKK-Pécsi 424 – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

Öttusa
Peridot nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest – női döntő – úszás (KSI-uszoda) 11.00, vívás (BOK Csarnok) 12.30, lovaglás (Nemzeti Lovarda) 16.45, lézer-futás (BOK Csarnok) 20.00

Röplabda
Női NB I:
Budaörsi DSE-Penta Gödöllői RC 17.00
MTK Budapest-Haladás Szombathely 17.00

Szabadidősport
IV. Téli Sportágválasztó (Vasas Jégcentrum, IV., Homoktövis u. 1.) 10.00
Havas-jeges erősember verseny (Mátraszentistván, sípark) 13.00

Teke
Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
férfiak:
Zalaegerszegi TK-KC Schwabsberg (német) 13.00
Alabárdos Szegedi TK-Victoria 1947 Bamberg (német) 13.00
nők:
Rákoshegyi VSE-KK Celje (szlovén), Kőbányai út, FTC-pálya 13.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 11. forduló:
A csoport:
FTC-PQS Waterpolo – Debreceni VSE, Komjádi uszoda 16.00
MKB-Euroleasing-BVSC – UVSE 17.00
VasasPlaket-AVUS Szombathely, Komjádi uszoda 18.00
B csoport:
ZF-Eger – RacioNet-Honvéd 16.00
ContiTech Szeged-Diapolo – Metalcom-Szentes 18.00
A-Híd OSC-Újbuda – PVSK-Mecsek Füszért 19.00
PannErgy-Miskolci VC – EBP Tatabánya 19.00

január 28., vasárnap:
———————

Atlétika
Nyílt nemzetközi verseny (Budapest, BOK-csarnok) 11.45

Jégkorong
Erste Liga: középszakasz:
felsőház:
UTE-Dunaújvárosi Acélbikák 18.30
Osztrák Liga (EBEL):
Fehérvár AV19-EC Red Bull Salzburg (osztrák) 17.45

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 1. forduló: FTC-Rail Cargo Hungaria – Buducnost Podgorica (montenegrói), Dabas 15.00     Női NB I: MTK Budapest-Vasas SC 15.30

Öttusa
Peridot nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest – férfi döntő – úszás (KSI-uszoda) 11.00, vívás (BOK Csarnok) 12.30, lovaglás (Nemzeti Lovarda) 16.45, lézer-futás (BOK Csarnok) 20.00

Röplabda
Női Közép-európai Liga, alapszakasz:
Linamar-Békéscsabai RSE-Mladost Zagreb (horvát) 17.30
Vasas Óbuda-Nova KBM Branik Maribor (szlovén) 18.00
Férfi NB I:
MAFC-BME – Sümegi RE 16.00
MÁV Előre SC-FINO Kaposvár SE 16.00
Szolnoki Röplabda Akadémia – DEAC 17.00
Női NB I:
TFSE-Palota 17.00

 

admin Rovatok:: , , , Olvassa 14765 articles by
Szóljon hozzá Ön is!

Hozzászólás küldése

A hozzászóláshozbe kell jelentkeznie.

Közlekedési hírek

Házunk tája

Pihenőidőre ajánljuk

Sport hírek

Wáberer Esély Egészségbiztosítás